BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Andrius Liubinas - apskaitos skyriaus vadovas

BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Andrius Liubinas

Kuo būsime naudingi

Kad buhalterines paslaugos būtų naudingos, didžiausią dėmesį skirsime šiems dalykams:

 1. Jūs tiksliai žinosite, kiek uždirbote pelno (kiekvieną mėnesį).
 2. Jūs visada gausite patarimą, kai turėsite svarbų teisės ar mokesčių klausimą.
 3. Mes stengsimės, kad mūsų reakcijos laikas būtų ypač trumpas.

 

Mes teikiame ne tik buhalterinės apskaitos paslaugas. Mūsų įmonėje dirba teisininkai, mokesčių konsultantai, finansų specialistai, todėl būsime jums naudingi įvairiais klausimais.

Kaip vyksta mūsų darbas

 • Jūsų buhalterine apskaita rūpinsis 2 buhalteriai, todėl greitai reaguosime į jūsų poreikius.
 • Mes sutvarkysime visą jūsų buhalteriją kaip reikalauja įstatymai.
 • Atstovausime jūsų interesus, jeigu įmonę tikrins mokesčių inspekcija.
 • Buhalterinės apskaitos paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu, tačiau rekomenduojame susitikti kartą per mėnesį ir aptarti jums svarbius klausimus.

 

Kaskart, kai jums prireiks, jūs žinosite, kad šalia yra žmonės, kurie gali jums padėti.

Ką darysite Jūs

 • Jūs išrašysite sąskaitas, atliksite mokėjimus, sudarysite sutartis ir kitus dokumentus. Jei iškils klausimų, visada patarsime kaip elgtis.
 • Kiekvieną mėnesį pateiksite mums dokumentus: galėsite pristatyti į biurą, atsiųsti elektroniniu paštu arba juos paims mūsų kurjeris.
 • Likusiais buhalterinės apskaitos klausimais pasirūpinsime mes.
Andrius Liubinas - apskaitos skyriaus vadovas

BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Andrius Liubinas

Už ką mes atsakome

 • Su jumis pasirašysime apskaitos paslaugų sutartį, kurioje yra numatyti mūsų įsipareigojimai ir atsakomybė.
 • Mes atsakome už teisingą buhalterinių operacijų įregistravimą, mokesčių apskaičiavimą ir deklaracijų pateikimą.
 • Teikdami buhalterines paslaugas mes įsipareigojame informuoti apie pastebėtas klaidas pateiktuose dokumentuose.
 • Mes užtikriname, kad buhalterinė apskaita bus sutvarkyta teisingai, o paaiškėjus, kad buvo padaryta klaida, atlyginsime žalą.
 • Jūsų saugumui buhalterines paslaugos apdraustos 150 000 € suma.

Naudinga informacija

Tvarkydami buhalterinę apskaitą mes išmatuosime, kiek pelno uždirbate kiekvieną mėnesį. Jūs žinosite, kiek įmonė uždirbo pajamų ir kiek patyrė išlaidų ir galėsite nustatyti, kas lėmė pelno pokytį.

Papildomai galėsite analizuoti kaip keitėsi skirtingos pajamų rūšys, pvz. kurio produkto pardavimai didėjo, o kurio traukėsi ir kaip tai įtakojo pelno pokytį. Išlaidas taip pat galėsite analizuoti pagal jų rūšis, pvz. kaip keitėsi darbo užmokesčio arba administracinės išlaidos.

Buhalterinė apskaita jums parodys, kas įtakoja įmonės pelną, todėl galėsite imtis konkrečių veiksmų, kurie padės didinti pelną.

 

Tikime, kad buhalterines paslaugos gali būti naudingos jūsų verslui.

Jeigu susiduriate su apyvartinių lėšų stygiumi, šią problemą galite spręsti valdydami pinigų srautus, t.y. jūs galite matuoti ir optimizuoti pinigų judėjimą. Tvarkydami buhalterinę apskaitą mes padėsime jums nustatyti, kur slepiasi įmonės pinigai. Štai keli pavyzdžiai:

1. Skolos. Jeigu įmonė nevaldo piniginių srautų, dažniausiai jos gautinos sumos bus didesnės negu mokėtinos. Pažiūrėkime, kaip tai įtakoja apyvartines lėšas: pavyzdžiui, įmonė nuosavybėje turi 20.000 pinigų, o jos skolų būsena tokia: gautina suma 50.000, mokėtina 30.000; šiuo atveju įmonė laisvų pinigų neturės, tačiau jeigu gautina suma būtų 30.000, o mokėtina 50.000, įmonė turėtų 40.000 apyvartinių lėšų.

Buhalterine apskaita gali jums parodyti kaip keičiasi gautinos ir mokėtinos sumos, kokia yra kiekvieno pirkėjo/tiekėjo skola, kokia yra skolos trukmė. Šių rodiklių valdymas gali jums atlaisvinti reikšmingas pinigų sumas.

2. Atsargos (prekės). Jeigu užsiimate prekyba arba gamyba, tikrai žinote, kiek daug pinigų užšąla įsigytose atsargose, tačiau protingai valdydami atsargas, galite atlaisvinti didelę šių pinigų dalį. Buhalterine apskaita gali tiksliai parodyti, kiek atsargų turite ir kurios iš jų nejuda ilgą laiką, t.y. kuriose atsargose yra užstrigę jūsų pinigai.

 

Tikime, kad buhalterinės paslaugos gali būti naudingos jūsų verslui.

Buhalterines paslaugos
chat bubble

Atsiliepimai

Aptarkime Jūsų poreikius šiandien

phone logo
email logo