SpausdintiSpausdinti
 

Klientai

Klientų atsiliepimai

 

Pradedant verslą, labai svarbu pasirinkti profesionalų partnerį, kuris teiks apskaitos ir teisines paslaugas, ypač jeigu veikla yra specializuota ir reikalauja papildomų žinių, kaip buvo mūsų atveju. AUDITA darbuotojų profesionalumas, lankstumas ir pagalba visiškai patenkina mūsų lūkesčius ir supratimą, koks turi būti verslo partneris.

Mums pasisekė, nes AUDITĄ pasirinkome iš pirmo karto – taip sutaupėme laiko, lėšų ir visą savo laiką skiriame pagrindinei veiklai.

 

UADBB LIFE LT direktorius Danas Čeilitka

 

 

 

Su AUDITA bendradarbiaujame jau daugiau kaip 5 metai. Susidūriau su kompanija, kurioje dirba tikri savo srities specialistai, kurie neapsiriboja vien tik mechanine įmonės buhalterija, bet visuomet įsigilina į susiklosčiusią įmonės situaciją, paaiškina mokestines pasekmes bei randa atsakymus į visus pateiktus klausimus. Esu patenkintas AUDITOS kolektyvu ir jų atliekamais darbais.

 

UAB MEGARENT direktorius Evaldas Balčiauskas

 

 

 

Kompetencija, lankstumas, operatyvumas, individualus požiūris į klientą – tai pagrindiniai kriterijai, dėl kurių pasirinkome AUDITĄ  tvarkyti mūsų bendrovės buhalterinę apskaitą ir iki šiol esame patenkinti bendradarbiavimu su šia įmone.

 

UAB PRONATURALIS direktorius Robert Balsevič

 

 

 

Su AUDITA bendradarbiaujame nuo pirmųjų savo žingsnių versle. Profesionalumas bei įsiklausymas – tai esminiai AUDITOS darbuotojų bruožai, leidžiantys dirbti efektyviai ir išvengti nesklandumų. Tikimės ilgo ir vaisingo bendradarbiavimo.

 

UAB Nine Group direktoriaus pavaduotoja Lina Varnelė

 

 

 

Pradedant verslą sunkmečio laikotarpiu buvo ypatingai svarbu koncentruotis į esminę įmonės veiklą. Džiaugiamės pasirinkę partneriu AUDITĄ, padėjusią įsteigti bendrovę, suteikusią teisines ir finansines konsultacijas ir jau daugiau nei metai tvarkančią mūsų įmonės buhalterinę apskaitą. AUDITA komandos profesionalumas, dėmesys ir greitas reagavimo laikas leidžia jaustis saugiai, žinant, kad gyvybiškai svarbi įmonės sritis yra patikimose rankose.

 

ASELA, UAB direktorius Andrius Toleikis