SpausdintiSpausdinti
 

Buhalterinės paslaugos

 

Sveiki užsukę į svečius.

 

Pakalbėkime apie tai, kokią vertę Jums gali sukurti GERAS buhalteris.

 

Visi žinome, kad įstatymai reikalauja tvarkyti buhalteriją ir laikytis nustatytų taisyklių. Nesuklysiu sakydamas, kad daugelis įmonių buhalterijos netvarkytų, jeigu šios prievolės nenumatytų įstatymai.

 

Nenuostabu, kad šią prievolę jos stengiasi įvykdyti kuo mažesnėmis išlaidomis, todėl renkantis buhalterines paslaugas ieško mažiausios kainos.

 

Žinome, kad buhalterinės paslaugos gali sukurti daugiau, negu už jas sumokate, todėl leiskite pristatyti keletą idėjų, kuo Jums gali būti naudingos buhalterinės paslaugos:

 

 

 

Kaip padidinti Jūsų įmonės pelną >>

 

Kaip valdyti Jūsų įmonės išlaidas >>

 

Kuo Jums būsime naudingi >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAIP PADIDINTI JŪSŲ ĮMONĖS PELNĄ

 

Pastebėjome, kad daugelis vadovų nežino, kokį pelną uždirba jų įmonės. Supratome, kad apie įmonės pelną jie sprendžia pagal tai, kaip keičiasi pinigų suma banko sąskaitoje. Pažiūrėkime, kokios problemos kyla dėl šio klaidingo požiūrio:

 

 

Įsivaizduokite krepšinio varžybas, kurios vyksta nežinant rezultato rungtynių eigoje, t.y. jis sužinomas tik varžyboms pasibaigus. Ar trenerių sprendimai bus teisingi, ar savalaikiai, jeigu treneriai juos priims nežinodami rungtynių rezultato?

 

Ir Jūsų sprendimai pasikeis, jeigu matuosite įmonės pelną, pajamas, išlaidas, pinigų srautus. Jūs pradėsite analizuoti kaip sprendimai įtakoja įmonės rezultatus ir susikoncentruosite į rezultatų gerinimą.

 

Išnaudokite buhalterijos potencialą savo naudai – gaukite veiklos rezultatus reguliariai, analizuokite juos, supraskite priežastis ir laiku imkitės veiksmų, kurie didintų Jūsų pelną.

 

Norime, kad buhalterija būtų ne prievolė, bet naudingas įrankis, auginant Jūsų pelną.

 

Buhalterinės paslaugos gali būti vertingos! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KAIP VALDYTI JŪSŲ ĮMONĖS IŠLAIDAS

 

Daugelis vadovų tiksliai nežino, kokia yra įmonės išlaidų suma, iš kokių elementų ji susidaro ir kaip jie keičiasi per laikotarpį. Pažiūrėkime, kokią naudą Jums duotų aiškiai pateikti duomenys apie įmonės išlaidas:

 

 

Visi buhalteriai žino įmonių skaičius, tačiau vertę kuria ne patys skaičiai, o jų teisingas interpretavimas.

 

Išnaudokite buhalterijos potencialą savo naudai – gaukite suprantamas ataskaitas, analizuokite jas, supraskite priežastis ir laiku imkitės veiksmų, kurie didins Jūsų pelną.

 

Norime, kad buhalterija būtų ne prievolė, bet naudingas įrankis auginant Jūsų pelną.

 

Buhalterinės paslaugos gali būti vertingos!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUO JUMS BŪSIME NAUDINGI

 

 

Kas sudaro buhalterinės paslaugos vertę

 

Buhalterinės paslaugos vertę sudaro paprasti dalykai:

 

1. Greitas reagavimas į Kliento prašymus.
2. Pastangos suprasti Kliento poreikį.
3. Buhalterio iniciatyva / pasiūlymai kaip pagerinti Kliento finansus.
4. Buhalterio kompetencija.

 

Suprantame, kad naudingi galime būti ne tik aukšta profesine kompetencija, bet ir draugišku, bei Jums patogiu aptarnavimu.

 

 

Kaip vyksta darbas su mūsų įmone

 

Su Jumis bendraus patyręs buhalteris, kuris tvarkys Jūsų įmonės buhalteriją ir teiks susijusias konsultacijas. Mūsų bendradarbiavimas vyks tokiu būdu:

 

Jūs sudarysite sutartis, išrašysite sąskaitas, vykdysite mokėjimus, jei iškils klausimų, visada patarsime kaip elgtis; Mes susitiksime kartą per mėnesį, Jūs pateiksite įmonės dokumentus – sąskaitas, banko išrašus, darbo sutartis, kartu aptarsime svarbiausius Jūsų įmonės klausimus.

 

Mes įregistruosime buhalterines operacijas, apskaičiuosime mokesčius, pateiksime deklaracijas ir pranešime kokius mokesčius reikia sumokėti; Mes patikrinsime ar pateiktuose dokumentuose nėra klaidų, priminsime apie artėjančius terminus.

 

Jūsų apskaitą tvarkys draugiški žmonės, kurie visada turi laiko padėti savo Klientams.

 

 

Kokius darbus mes atliksime

 

Mes sutvarkysime visą Jūsų įmonės buhalteriją kaip reikalauja įstatymai – registruosime buhalterines operacijas, apskaičiuosime mokesčius, darbo užmokestį, pateiksime deklaracijas … taip pat: 

 

 

 Už ką mes atsakome 

 

Teikdami buhalterių paslaugas mes įsipareigojame informuoti apie pastebėtas klaidas pateiktuose dokumentuose. Mes užtikriname, kad Jūsų įmonės buhalterija bus sutvarkyta kaip reikalauja įstatymai, o paaiškėjus, kad buvo padaryta klaida atlyginsime žalą. Jūsų ir savo saugumui, buhalterio atsakomybę esame apdraudę 150 000 € suma.

 

Esame kompetentingi, draugiški ir rūpestingi partneriai – kaskart, kai Jums prireiks, Jūs žinosite, kad šalia yra žmonės, kurie gali Jums padėti.

 

Buhalterinės paslaugos gali būti vertingos!

 

 

Tvarkome apleistą buhalterinę apskaitą žr.  Apleistos buhalterinės apskaitos tvarkymas

 

 

 

 

 

Andrius Liubinas

 

+370 5 243 0344 info@audita.lt